Deputatul independent Mircia Giurgiu, candidat independent la Primăria Clujului, lansează proiectul ”La ceai cu primarul” sau ”La cea cu primarul”. El dorește să îi invite pe cetățeni să discute problemele orașului, la un ceai sau la o cafea.Acțiunea va începe mâine, de la ora 14.00, lângă Monumentul Memorandiștilor, de pe Bulevardul Eroilor. Mircia Giurgiu spune că dorește să cunoască problemele pe care va trebui să le rezolve, după ce va fi ales primar.
Related posts
-
Inițiativă: Elevii din Jucu, premiați cu biciclete, trotinete și role
Primăria comunei Jucu a găsit o nouă modalitate pentru a-i stimula pe copii să învețe. Ea... -
SportinCluj: Restricții de trafic pe durata competiției Cluj Running Festival
Cluj-Napoca va găzdui prima ediție a competiției de atletism Cluj Running Festival. Aceasta este programată în... -
Inovație pentru o economie durabilă în Sibiu: Proiectul RIBES accelerează tranziția către bioeconomia circulară
Regiunea Sibiului devine un punct central în eforturile europene de tranziție de la modelele economice liniare...
